اسنپ وکالت در راه است (1)

 اسنپ  وکالت در راه است (1)

ابتدا به اسنپ موجود میپردازی تا ببینیم ایا اسنپ وکالت هم میتواند اتفاق بیفتد    

اسنَپ (به انگلیسی: Snapp)

نخستین سرویس هم سفری آنلاین در ایران است که از زمستان سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد. مالکیت این نرم‌افزار متعلق به گروه اینترنت ایران می‌باشد. این نرم‌افزار هم اکنون در تهران، کرج، اصفهان ، شیراز و مشهد فعال است.[۱]

برای درخواست خودرو از طریق این اپلیکیشن، مسافران پس از مشخص نمودن مسیر سفر و مشاهده هزینه سفر، تقاضای سواری کرده و این اپلیکیشن به طور خودکار مسافرین را با نزدیکترین راننده مرتبط می‌سازد و موقعیت مسافر را به راننده می‌فرستد و راننده در صورت تمایل آن را تأیید می‌کند. همچنین مسافران نیز می‌توانند موقعیت رانندهٔ خود را مشاهده کنند. در اسنپ امکان پرداخت هزینه به هر دو صورت نقدی و غیرنقدی وجود دارد.[۲] پس از آغاز به کار این نرم‌افزار، در برخی موارد اسنپ مورد انتقاد صنف تاکسیرانی قرار گرفت و به عملیات تاکسیرانی غیرقانونی، پایین آوردن قیمت و خدمات ناایمن متهم شد. با این وجود اسنپ در دو سال اول فعالیت خود با میانگین رشد ماهیانهٔ ۱۰۰ درصدی توانسته به یکی از بازیگران اصلی تجارت الکترونیک در ایران تبدیل شود. اسنپ با بیش از ۲۰۰ پرسنل تمام وقت، ده‌ها هزار کاربر به‌عنوان راننده و صدها هزار کاربر به‌عنوان مسافر توانسته به یکی از سیستم‌های حمل و نقل هوشمند در شهر تهران تبدیل شود.[۳] نرم‌افزار اسنپ در حال حاضر برای ۲سیستم عامل اندروید و آی‌اواس منتشر شده است.

وقتی وکلای پیشکسوت مثل صنعت گران در جامعه نتوانستند کار کنند  وتشکیل موسسه بدهند . ولی نیاز به وکیل وجود دارد اما هزینه بالا باشد یقینا عدهای به فکر میافتند تا اسنپ وکالت را راه اندازی کنند  دولت یا قوه قضائیه ممکن است با پشتیبانی از شخصیتهای حقوقی یا حقیقی این کار را بکند وحمایت لازم را انجام دهد .

مثلا نهادی تشکیل شود وتعداد زیادی وکیل را جذب کند  با تقاضای متقاضی وکیل مورد نظر  با تخصص لازم وسابقه  ونزدیک به محل را با حقالوکاله بسیار پایین معرفی نماید  تازه جاهایی هم جهت ملاقات تهیه در اختیار وکلا قرار میدهد  تا هزینه سنگین جا هم منتفی گردد .

 سپس برهمین اساس یعنی استقبال فراوان وکمبود وکیل  پیشنهاد گرفتن وکیل نمایند .  خوب هم مردم صاحب وکیل ارزان شدند هم همکاران خصوصا جوان بیکار فعلا مشغول شده ایا میتوانی با وضع نظامان وکیل را منع بفرمایید دور نیست ان روز .  

کانونها واسکودا چه کار خواهند کرد حال بنشینید برای تبلیغ وکیل به نتیجه نرسید هزینه تمدید پروانه را شخم بزنید یا   هزینه های ناشی از انتقال  وکیل جوان بیکار را رابشمارید . وبرای کاراموز معما طرح کنید .!!! بقیه موضوعات برای بعد . مهربانی ماندگار

/ 2 نظر / 95 بازدید
فاطمه

عالی و خلاقانه

عاطفه غلامعلی

خیلی هم خوب من کلا با اسنپ موافقم [پلک]